Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.
  Na wsi najlepiej 12 dobrych praktyk w turystyce wiejskiej

O tym, że wypoczynek na polskiej wsi ma ogromny potencjał, raczej nie trzeba nikogo przekonywać. Problem stanowiło i stanowi stworzenie sprawdzonej, wypróbowanej oferty, która spełni oczekiwania współczesnego, wymagającego turysty. Konkurs zorganizowany przez Polską Organizację Turystyczną ma nagłośnić takie praktyki.

 rt 2018 08az 34

  Współczesny wypoczynek na wsi wciąż opiera się na lokalnych zasobach, zdrowej żywności i kontakcie z naturą. Jednak to wszystko musi być obudowane odpowiednim standardem i usługami. Uczestnicy, którzy zgłosili się do konkursu „Na wsi najlepiej – 12 dobrych praktyk w turystyce wiejskiej”, pokazali, że można w Polsce stworzyć ciekawy produkt na dobrym poziomie, zachowując jego największe walory: możliwość skorzystania z szeroko rozumianych zasobów polskiej wsi. Organizatorzy konkursu podkreślają, że jego celem jest identyfikacja i popularyzacja dobrych praktyk w turystyce na obszarach wiejskich. Zaprezentowane doświadczenia w kreowaniu i zarządzaniu produktami turystycznymi na wsi mają stać się dla innych cenną wskazówką w rozwoju i wprowadzaniu w życie własnych pomysłów. To przedsięwzięcie, wraz z działaniami związanymi z promocją laureatów, ma pozwolić...Andrzej Ja rczewski

Wydanie: 8/2018, ŚWIAT BRANŻY
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail