Na wsi najlepiej 12 dobrych praktyk w turystyce wiejskiej

O tym, że wypoczynek na polskiej wsi ma ogromny potencjał, raczej nie trzeba nikogo przekonywać. Problem stanowiło i stanowi stworzenie sprawdzonej, wypróbowanej oferty, która spełni oczekiwania współczesnego, wymagającego turysty. Konkurs zorganizowany przez Polską Organizację Turystyczną ma nagłośnić takie praktyki.

 rt 2018 08az 34

  Współczesny wypoczynek na wsi wciąż opiera się na lokalnych zasobach, zdrowej żywności i kontakcie z naturą. Jednak to wszystko musi być obudowane odpowiednim standardem i usługami. Uczestnicy, którzy zgłosili się do konkursu „Na wsi najlepiej – 12 dobrych praktyk w turystyce wiejskiej”, pokazali, że można w Polsce stworzyć ciekawy produkt na dobrym poziomie, zachowując jego największe walory: możliwość skorzystania z szeroko rozumianych zasobów polskiej wsi. Organizatorzy konkursu podkreślają, że jego celem jest identyfikacja i popularyzacja dobrych praktyk w turystyce na obszarach wiejskich. Zaprezentowane doświadczenia w kreowaniu i zarządzaniu produktami turystycznymi na wsi mają stać się dla innych cenną wskazówką w rozwoju i wprowadzaniu w życie własnych pomysłów. To przedsięwzięcie, wraz z działaniami związanymi z promocją laureatów, ma pozwolić...Andrzej Ja rczewski

Wydanie: 8/2018, ŚWIAT BRANŻY
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail