Park Miniatur Minieuroland jest i będzie…

2019-12-13

Taka informacja cieszy chyba wszystkich. Zarząd parku – Minieuroland, w związku z pożarem jaki miał miejsce na terenie parku wydał oświadczenie.

IMG 8763

Choć niestety konieczne okazało się odwołanie grudniowych wycieczek, to jednak Park Miniatur Minieuroland w Kłodzku nadal będzie funkcjonował. Publikując oświadczenie, życzymy wszystkim zaangażowanym w działanie Parku by jak najszybciej wszystko wróciło do normy.

„W związku z pożarem zaplecza, jaki miał miejsce na terenie Parku Miniatur Minieuroland w Kłodzku ponieśliśmy bardzo duże straty materialne i z uwagi na czynności zabezpieczające oraz utrudnienia organizacyjne musieliśmy odwołać grudniowe wycieczki.

Świąteczna atrakcja oraz przestrzeń parku, obejmująca ogród i makiety, nie uległy żadnym zniszczeniom. Zwiedzanie parku miniatur nie jest w żaden sposób utrudnione i atrakcja jest dostępna dla zwiedzających. Zaistniała sytuacja zmusiła nas do wyłączenia części obiektu z działalności, co nie rzutuje na standardową ofertę parku miniatur. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin i wspierania nas w tych trudnych chwilach.

Dziękujemy wszystkim przyjaciołom za obecność i każde słowo otuchy. Wasze ciepłe gesty i odruchy serca są teraz dla nas najważniejsze, bo z emocji i dla emocji tworzona jest nasza atrakcja.

Park Miniatur Minieuroland jest i będzie. Nie ma rzeczy, z którymi byśmy sobie nie poradzili. Nigdy nie było nam łatwo i nie boimy się wyzwań, a wszelkie przeciwności losu sprawiają, że jesteśmy jeszcze silniejsi. Nie rezygnujemy z wielkich planów na przyszły sezon i zrobimy wszystko żeby nasi goście z wielkim uśmiechem i sentymentem wspominali każdą wizytę.

Trzymajcie za nas kciuki i bądźcie gotowi na nowe atrakcje, jakie już wkrótce się u nas pojawią :-)

Korzystając z okazji życzymy pogodnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Aby był to czas wzajemnej życzliwości, miłości oraz szacunku. Niech nadchodzący Nowy Rok przyniesie Wam same dobre wiadomości oraz dostarczy mnóstwo okazji do spędzania czasu z najbliższymi.”


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail