Orzeł „Wprost” dla Ecco Holiday

Prezes Ecco Holiday Karolina Warzybok odebrała Orła „Wprost” – to prestiżowa nagroda dla firm, które wnoszą szczególny wkład w rozwój gospodarki, przyznawana przez tygodnik „Wprost” z rekomendacji Bisnode i KOWR. Uroczysta gala odbyła się w hotelu Sheraton.

rt 2020 01a 03

Nagrody w postaci Orłów przyznaje „Wprost” przedsiębiorstwom, samorządom, wybitnym osobowościom regionu oraz projektom transgranicznym i ponadnarodowym. To wyróżnienie dla tych, którzy wnoszą szczególny wkład w rozwój gospodarki, regionu oraz kraju. Jury zwraca uwagę także na to, jak na co dzień dbają o Rzeczpospolitą, i to nie tylko w wielkich dziełach i czynach, ale w drobnych z pozoru decyzjach i działaniach, które w codziennych zmaganiach tworzą kształt dzisiejszej Polski. Laureatami mogą być firmy, które osiągnęły największy średni zysk netto w ciągu ostatnich trzech lat lub które osiągnęły największy przeciętny procentowy wzrost zysku netto w ciągu ostatnich trzech lat. Pozwala to nagrodzić największe zyskowne przedsiębiorstwa oraz najbardziej dynamicznie powiększające swoje zyski. Dodatkowe warunki, jakie muszą spełnić firmy nominowane do konkursu, to brak strat, czyste konto w bazach nierzetelnych płatników (dłużników), odpowiednia rentowność. Ecco Holiday to jeden z liderów pod względem wyników finansowych w branży turystycznej. W minionych latach spółka osiągnęła zyski na poziomie 31 mln zł w roku 2016, 24 mln zł w 2017 r. i 31 mln zł w roku 2018. Firma utrzymuje miejsce na podium już od kilku lat, sukcesywnie kończąc kolejny sezon ze znacznym zyskiem. Obecnie spółka podsumowuje wyniki za ubiegły rok i choć dokładne dane finansowe nie są jeszcze oficjalnie podane, to wiadomo już, że zyski za 2019 będą wyższe od najlepszego dotychczas wyniku. Sukces tej skali oraz dynamiczny rozwój spółki nie mogły zostać niezauważone przez kapitułę Orłów „Wprost”. Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się w hotelu Sheraton w Poznaniu. Nagrodę odebrała prezes Ecco Holiday Karolina Warzybok. 


Wydanie: 2/2020, AKTUALNOŚCI

To też może Cię zainteresować

W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail