Nowe połączenia Ryanair

Ryanair ogłosiła największy w historii rozkład lotów z Poznania na lato 2020, czwarty samolot w bazie w Poznaniu oraz siedem nowych tras: do Budapesztu, Charkowa, Lwowa, Odessy, Pafos, Paryża i Podgoricy. Ruch lotniczy wzrośnie o 10 proc., a Ryanair obsłuży w Poznaniu 1,1 mln pasażerów.

rt 2020 01a 06

Latem w 2020 r. w Poznaniu będą bazować cztery samoloty. Ponadto pojawi się aż siedem nowych tras: po dwa połączenia w tygodniu do Budapesztu, Charkowa, Lwowa, Odessy, Paryża i Podgoricy oraz jedno do Pafos. W sumie z tego portu lotniczego irlandzki przewoźnik będzie oferował 26 tras. Latem 2020 r. Ryanair zaoferuje także inne sezonowe – obsługiwane do października – kierunki jak Ateny, Barcelona, Billund, Korfu, Rzym oraz Zadar (wszystkie po dwa rejsy w tygodniu). Ponadto przewoźnik ogłosił nową trasę z Wrocławia na Korfu. Połączenie będzie realizowane raz w tygodniu od czerwca 2020 r. i stanie się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Wrocławia. Pasażerowie z Wrocławia mogą teraz zarezerwować loty na 37 trasach.

 


Wydanie: 2/2020, AKTUALNOŚCI

To też może Cię zainteresować

W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail