Akcja #ZmienTerminNieOdwoluj

2020-03-15

Trwa akcja #ZmienTerminNieOdwoluj, która ma na celu namówienie klientów, by zamiast odwoływać zmieniali termin wyjazdów.

Akcja1

Z powodu epidemii branża turystyczna przezywa ogromny kryzys. Zagrożone są liczne firmy i miejsca pracy: biura podróży, firmy transportowe, przewodnickie i wiele innych. Bez względu na to czy otrzymają one jakąś realną pomoc czy nie, trzeba próbować każdej metody która choć trochę złagodzi tę dramatyczną sytuację. Jeśli wszyscy, w miarę możliwości nie zrezygnują zupełnie z usług (nie tylko turystycznych) to w ten sposób pomogą wielu firmom. Sam fakt złagodzenia zatorów płatniczych i braku płynności jaki nieuchronnie się pojawią będzie realna pomocą. Akcja #ZmienTerminNieOdwoluj ma w tym pomóc. Rozmawiajmy z klientami, choć nie jest to łatwe. Tłumaczmy im, choć nie zawsze reakcje będą życzliwe.


Polecamy

To też może Cię zainteresować

W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail