Ratujmy krajową turystykę! Apeluje prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz

Gorący apel, jaki dziś do Państwa kieruję, dotyczy okresu, w którym świat, a więc i Polska, w końcu upora się z pandemią koronawirusa (COVID-19). Ten niezwykle trudny czas nagle postawił pod znakiem zapytania nie tylko zdrowie i życie nasze oraz naszych rodzin, ale również nasze bezpieczeństwo socjalne i ekonomiczne, jak też przyszłość wielu branż gospodarki.

rt 2020 02a 07

Jestem przekonany, że ten dramatyczny okres w dziejach świata się skończy – oby prędzej niż później! Historia niejeden raz dowiodła, że epidemie, jak szybko i nagle się zaczynały, tak równie szybko i niespodziewanie potrafiły się zakończyć. Oby tak stało się i tym razem.

Ale nawet jeśli tak się stanie, nie możemy spocząć na laurach. Bo dopiero wtedy zacznie się dla nas ciężka praca i – nie waham się użyć tego określenia – walka o przetrwanie. Stąd mój apel do wszystkich Polaków: Szanowni Państwo, po wygaśnięciu epidemii ratujmy krajową turystykę! Jak? Bardzo prosto: planujmy urlopy w kraju, a nie poza jego granicami. Jestem przekonany, że w identyczny sposób postąpią...Piotr Grzymowicz

Wydanie: 3/2020, ŚWIAT BRANŻY
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail