przewoźnicy

Linie Emirates z kolejnymi lotami pasażerskimi w maju

2020-05-04

Przewoźnik poinformował o uruchomieniu specjalnych połączeń pasażerskich do Frankfurtu, Londynu (Heathrow) i Manili.

Emirates2

Linie Emirates będą świadczyć ograniczone usługi rejsów pasażerskich do Frankfurtu (4, 6, 9, 11 i 13 maja), portu lotniczego Londyn-Heathrow (5, 7, 10, 12 i 14 maja) i Manili (6, 8, 10, 13, 15, 16 maja). Specjalne loty w jedną stronę są realizowane z myślą o podróżnych, którzy chcą wrócić do domu. W ostatnich dniach samoloty Emirates poleciały również do Sao Paulo (3 maja) i Szanghaju (2 maja). Pasażerowie mogą rezerwować bilety na stronie emirates.com lub za pośrednictwem lokalnego biura podróży.

Przeloty dostępne są wyłącznie dla obywateli oraz osób spełniających warunki przybycia do kraju docelowego. Wszyscy podróżni będą zobowiązani do spełnienia wymagań nałożonych przez państwo przyjmujące.

Ze względów bezpieczeństwa i higieny obsługa lotów na tych rejsach zostanie dostosowana do obecnych warunków – na pokładzie nie będzie czasopism i innych materiałów do ​​czytania. Jedzenie i napoje będą nadal oferowane, jednak ich opakowanie i sposób podania zostaną zmodyfikowane w celu zachowania maksymalnych środków ostrożności. Pasażerowie otrzymają kanapki, napoje, przekąski i desery, a podczas lotów długodystansowych wybór gorących przekąsek.

Usługi Emirates Lounge i Chauffeur Drive są tymczasowo niedostępne. Włączenie połączenia Wi-Fi podczas lotu będzie możliwe wyłącznie za dopłatą. Na pokładach maszyn Emirates miejsca są przydzielane z wyprzedzeniem, a między poszczególnymi pasażerami lub rodzinami pozostawiane są puste siedzenia zgodnie z wymogami zachowania fizycznego dystansu. Więcej informacji na ten temat znajduje się na stronie emirates.com.

Podróżni nie będą mogli zabrać na pokład bagażu podręcznego, a dozwolone podczas podróży rzeczy zostaną ograniczone do laptopa, torebki, teczki lub akcesoriów dziecięcych. Wszystkie pozostałe przedmioty powinny znaleźć się w bagażu rejestrowanym, do którego zostanie dodany limit bagażu podręcznego.

Pasażerowie są zobowiązani do przestrzegania wytycznych dotyczących zachowania odpowiedniej odległości w czasie podróży oraz do noszenia własnych masek na lotnisku i na pokładzie samolotu. Podróżujący powinni stawić się do odprawy na trzy godziny przed wylotem. Punkty odprawy Emirates będą obsługiwać wyłącznie pasażerów posiadających potwierdzone rezerwacje do powyższych miejsc docelowych.

Po każdym locie samoloty Emirates zostaną poddane zaawansowanym procedurom czyszczenia i dezynfekcji w Dubaju.


Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail