touroperatorzy

Ecco Travel - oferta egzotyki na 2021 rok

2020-05-16

Poznański touroperator wystartował z nowymi promocjami. Już teraz w Ecco Travel można zarezerwować wycieczkę na rok 2021 wpłacając 10% zaliczki i zrezygnować z wyjazdu do końca tego roku bez ponoszenia żadnych kosztów. Biuro pomyślało także o tych klientach, którzy posiadają rezerwację, a nie mogą wyjechać. Otrzymają oni nowe propozycje, również w tej samej cenie, oraz szereg dodatkowych korzyści.

ecco

Znoszenie kolejnych obostrzeń i odmrażanie gospodarki poprawiają nastroje społeczne - mówi Aleksandra Olechnowicz, Marketing i PR Manager. - Dotyczy to także podróżowania. Ludzie są spragnieni wyjazdów i zmiany otoczenia, oni nie porzucili swoich marzeń o dalekich egzotycznych podróżach i zwiedzaniu świata. Wprawdzie pogodzili się już z faktem, że w najbliższym czasie może być to nieosiągalne, ale nie chcą rezygnować ze swoich planów. Dlatego coraz częściej nasi klienci zmieniają terminy wyjazdów, a nie rezygnują, jak miało to miejsce jeszcze miesiąc temu. Pojawiają się też nowe zapytania i nowe rezerwacje. Nie chcemy jednak, żeby wiązało się to z poczuciem niepewności, czy obawami, dlatego dajemy możliwość bezkosztowej rezygnacji do końca roku. Chcemy zmobilizować ludzi do podróżowania już teraz, ale w jedyny możliwy na ten moment sposób, czyli w Internecie. Właśnie teraz jest na to czas, żeby się zastanowić dokąd pojechać, co zobaczyć, gdzie się zatrzymać. To teraz mamy kiedy poczytać opinie, blogi i wybrać miejsce, do którego wybierzemy się w przyszłym roku. Możliwość założenia rezerwacji daje poczucie, że jest się krok bliżej do realizacji tych planów. Klient nic przy tym nie ryzykuje, bo do końca tego roku może bez żadnych kosztów zrezygnować z wyjazdu, a my w ciągu 14 dni oddamy zaliczkę, która wynosi tylko 10%. Oprócz aspektu psychologicznego pojawia się też chłodna kalkulacja. Pojawiają się informacje o coraz to nowych rozwiązaniach dla przewoźników, co może łączyć się ze znacznym wzrostem cen biletów lotniczych. Rezerwując wyjazd już teraz klienci chcą się przed tym uchronić.

Pod marką Ecco Travel biuro realizuje równolegle dwie kampanie promujące wyjazdy w 2021 roku m.in. do Chin, Izraela, Gruzji, Wietnamu, Tajlandii, Indii, RPA. Jedna z nich skierowana jest do klientów, którzy posiadają rezerwację, ale ich wyjazd nie doszedł/nie dojdzie do skutku. Otrzymają oni propozycję podróży w innym terminie w tej samej cenie oraz zupełnie nowe możliwości do wyboru. Dodatkowo do każdej rezerwacji biuro dołoży gratis gwarancję stałej ceny lub rozszerzone ubezpieczenie, a przy wyborze wylotu z innego miasta parking przy lotnisku.

Równolegle pod hasłem "Egzotyka 2021. Planuj na spokojnie" organizator promuje w atrakcyjnych cenach wycieczki w 2021 r. i pośrednictwo wizowe gratis. Aby dokonać rezerwacji wystarczy wpłacić 10% zaliczki (dopłata do całości wymagana jest dopiero 30 dni przed wylotem w 2021 r.). Co najważniejsze klient, który skorzysta z promocji ma prawo do końca roku do jednej bezkosztowej zmiany uczestnika imprezy oraz do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny i ponoszenia z tego tytułu jakichkolwiek kosztów (zwrot zaliczki w ciągu 14 dni). Szczegóły dostępne są na stronie internetowej www.eccotravel.eu oraz przesłane zostały do sieci agencyjnej. Promocja potrwa do 31 maja 2020 r. lub wyczerpania promocyjnej puli miejsc.


Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail