Łączymy bezpieczeństwo i zakres usług biura podróży z elastycznością bedbanków

Z każdym partnerem ustalamy indywidualne warunki współpracy, tak aby obie strony były zadowolone ze współpracy – mówi Sebastian Nasiłowski, właściciel biura podróży Tourist Polska i pomysłodawca portalu Lulubeds.

rt 2020 08a 29

Skąd wziął się pomysł na stworzenie Lulubeds?

 Potrzeba rynku. Od 23 lat zajmujemy się Polską, zarówno w sferze turystyki zorganizowanej (grupy lub kompletowanie grup z turystów indywidualnych), głównie autokarowej (czyli wycieczki), jak i od pewnego czasu, dokładniej od czerech lat, także w zakresie pakietów wczasowych (osiem dni i siedem nocy). Postanowiliśmy jednak odpowiedzieć na potrzebę rynku, bo klienci niekoniecznie chcą kupić pakiet wczasowy od soboty do soboty. Często potrzebują wyjazdu weekendowego lub pobytu na dziewięć, a nie siedem dni, czy też pięć dni, ale od poniedziałku do piątku. Potrzebą było stworzenie produktu elastycznego, tak aby klient podjął decyzję, ile dni może czy chce spędzić w danym miejscu i jaki zakres usług chce kupić. Klient do pewnego czasu miał wybór między sztywno ustawionym pakietem biura podróży (ale z gwarancją i zabezpieczeniem) albo tylko noclegiem kupionym przez bedbanki (typu booking lub hrs etc.). My łączymy bezpieczeństwo i zakres usług biura podróży z elastycznością bedbanków. 

Jak długo trwało przygotowanie projektu Lulubeds?

Pierwsze pomysły pojawiły się kilkanaście lat temu, ale wtedy realizację uniemożliwiał brak dostępnych technologii, a realnie pomysł zaczął kiełkować około dwóch lat temu. Jednak sama praca i efekt tworzenia to ostatnie kilka miesięcy, w tym...


Wydanie: 8/2020, WYWIAD
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail