Dzieci na wodzie w trudnych czasach

Dzieci dziś trudniej wyciągnąć na powietrze i zachęcić do aktywnego wypoczynku. Jednak mimo wszystko jest wiele firm, które prężnie działają na polu szkoleń wodnych, oferując bardziej czy mniej rozbudowane programy dla chętnych w różnym wieku. Co można zaoferować dzieciom pragnącym spędzić czas aktywnie na wodzie i jak działają szkolenia w trakcie pandemii – zapytaliśmy Pawła Michalika z Akademii 2 Żywioły. Znaczący wpływ na powstanie i działalność Akademii 2 Żywioły miały słowa Mariusza Zaruskiego: „Prowadziłem Polaków w góry i na morze, aby stali się twardzi jak granit, a dusze mieli czyste i głębokie jak morze”. Tak jak Mariusz Zaruski (żeglarz, kapitan „Zawiszy Czarnego”, taternik, twórca TOPR) jesteśmy przekonani, że żeglarstwo i turystyka górska mogą być ważnymi elementami wychowania młodego pokolenia, dobrą szkołą życia. Dlatego od ośmiu już lat prowadzimy dzieci i młodzież w góry i na wodę. 

rt 2021 03b 17

Autorskie programy

Przygotowaliśmy autorskie programy „Odkrywamy góry” oraz „Odkrywamy żagle”. Pierwszy z nich to nie tylko wyjazdy na narty i snowboard, ale i wycieczki na rakietach śnieżnych i skitourach. Drugi program kierujemy do dzieci i młodzieży w wieku od siedmiu do 25 lat. Chcemy, by żeglarstwo stało się dla naszych wychowanków pasją na całe życie. Uczymy od podstaw, poprzez kursy żeglarza jachtowego i jachtowego sternika morskiego, aż do samodzielnego prowadzenia jachtów na śródlądziu i na morzu. Najmłodsi odkrywają tajniki żeglarstwa podczas zajęć na Zalewie Zegrzyńskim, gdzie w weekendy lub w tygodniu...


Wydanie: 3/2021, PREZENTACJE
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail