Strzelin dla wodniaków i rowerzystów

Miasto i jego okolice oferują właściwie wszystko, co czeka na turystów na Dolnym Śląsku, a nawet nieco więcej, bo poza urozmaiconym terenem, długą historią, zabytkami i imprezami kulturalnymi można tu znaleźć sprzyjające warunki, by uprawiać sporty wodne.

rt 2021 06b 14

Turystyczna atrakcyjność Dolnego Śląska nie wymaga specjalnej reklamy. Wiele miejscowości ma na swoim terenie rozmaite perełki, które mogą zachwycić turystów. Ważne jednak, że to naturalne bogactwo wynikające z długiej i barwnej historii oraz bogatej przyrody jest systematycznie i skutecznie oprawiane w infrastrukturę turystyczną, która jest stale rozwijana. W przypadku Strzelina mamy do czynienia z wykorzystaniem naturalnych walorów, tak by turyści z bliższych i dalszych okolic znaleźli tu coś dla siebie. Do tego dobre skomunikowanie i stosunkowo niewielka odległość od Wrocławia powodują, że łatwo się tu dostać, a to dziś jest jeszcze bardziej w cenie niż dawniej. 

COŚ DLA WODNIAKÓW

Nieoczywistą dla wielu atrakcją Strzelina, a właściwie jego najbliższej okolicy, jest Ośrodek Wypoczynkowy „Nad Stawami” w Białym Kościele. Jak sama nazwa wskazuje, ośrodek położony jesnad dwoma zbiornikami wodnymi. Zajmują one w sumie powierzchnię 20 ha. Na miejscu można skorzystać z noclegu, a także oferty rekreacji i wypoczynku nad wodą. Nad wodą wybudowano budynek, który zapewni turystom odpowiednie wyposażenie. Do dyspozycji...ZBIGNIEW ADAMÓW-BIELKOWICZ

Wydanie: 6/2021, PREZENTACJE
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail