Najnowszy numer Rynku Turystycznego

2021-10-11

W najnowszym wydaniu między innymi:

 okadka 09

 

Rynek polski jest dla Bułgarii priorytetowy

Jest to jeden z trzech najważniejszych dla nas rynków emisyjnych. Dlatego pod koniec lutego tego roku otworzyliśmy w Polsce własne przedstawicielstwo, podkreślając, że jest to dla nas rynek priorytetowy i chcemy w niego inwestować – powiedziała minister turystyki Bułgarii Steła Baltova.

 

Wakacje w rytmie pandemii

Polacy chcą podróżować. Do tego są dość konsekwentni w swoich wyborach. Choć znacznie częściej tego lata podróżowaliśmy po kraju, to za granicą również wypoczywaliśmy. Z biurami najchętniej jeździliśmy do Turcji, Grecji i Egiptu – wynika z raportu Polskiej Izby Turystyki analizującego wakacje Polaków.

 

Widać optymizm w turystyce

Jak informuje Światowa Organizacja Turystyczna, międzynarodowa turystyka odnotowała w czerwcu i lipcu 2021 r. oznaki ożywienia. Zdaniem ekspertów organizacji wynikają one z tego, że niektóre kraje i regiony złagodziły ograniczenia dotyczące podróży, a wprowadzenie szczepień w wielu częściach świata spowodowało wzrost chęci do podróżowania.

 


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail