TOP 7 travel hacków od Kiwi.com

Portal Kiwi.com podpowiada, co warto wiedzieć, by znaleźć najtańsze połączenia do wymarzonego celu: transfer we własnym zakresie, ukryte miasto, bilet w dwie strony zamiast w jedną i wiele innych.

r202205rt 453101 531077

Aplikacja Kiwi.com w tegorocznym rankingu Frommer’s zajęła drugą pozycję na liście najlepszych stron do wyszukiwania tanich podróży w 2022 r., wyprzedzając znanych światowych graczy. Aplikację wyróżniono za zdolność wyszukiwania najtańszych ofert, a także zaawansowane filtrowanie oraz podróżnicze hacki (sposoby, „myki”, okazje). 

WOLNOŚĆ WYBORU, CZYLI TRANSFER WE WŁASNYM ZAKRESIE

To niezwykle skuteczny hack podróżniczy, o którym warto pamiętać. Kiwi.com pokazuje, że transfer we własnym zakresie sprawia, iż nie jesteśmy zdani jedynie na opcje połączeń, które wybierają dla nas linie lotnicze – sami decydujemy, gdzie i kiedy się przesiądziemy oraz jak będziemy kontynuować podróż. Każdy lot należy potraktować indywidualnie – jakbyśmy się przesiadali np. z pociągu do taksówki. Po każdym odbytym locie należy odebrać bagaż, a następnie ponownie odprawić się, by kontynuować podróż. Co można zyskać? Transfer we własnym zakresie to możliwość wyboru tras obsługiwanych przez różne linie...


Wydanie: 5/2022, ŚWIAT BRANŻY
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail