Rainbow – przedsprzedaż lata 2024

Na start do klientów trafia oferta rodzinna, w tym hotele z Figloklubami – animacjami w języku polskim oraz hotele położone bezpośrednio przy plaży dla ceniących jeszcze większy komfort wypoczynku. Na przyszłoroczne wakacje będzie można polecieć aż z 12 lotnisk w Polsce, rezerwując je w przedsprzedaży z rabatami do 1,2 tys. zł dla dzieci lub do 1 tys. zł za pokój oraz elastycznymi i wygodnymi benefitami w promocyjnych cenach.

rt 2023 08 758052 253296

– Nasza oferta rodzinna nieustannie rośnie, co ma związek z rozbudową siatki połączeń, ale także z rozwojem bazy hotelowej na wszystkich kierunkach, w szczególności na tych, które są stworzone do rodzinnego wypoczynku. Z pewnością zaliczają się do nich Grecja, Turcja, Bułgaria, ale mocno też rosną Tunezja, Albania czy Egipt. Zależy nam na tym, aby oferta rodzinna była różnorodna: od hoteli budżetowych, przez hotele z segmentu premium, po obiekty Rainbow Elite, wyróżniające się luksusową filozofią w każdym obszarze działalności – serwisu, designu czy kuchni – mówi Aleksandra Piwko-Susik, dyrektor operacyjna Rainbow. Nadchodzący sezon lato 2024 zapowiada się rekordowo pod względem liczby portów lotniczych, z których będzie można wylecieć na wakacje, oraz liczby i częstotliwości samych połączeń. Rainbow sukcesywnie rozbudowuje i zwiększa dostępność oferty, proponując wyloty aż z 12 lotnisk w Polsce – Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Łodzi, Lublina, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Warszawy, Wrocławia. Po przerwie wraca Kraków, z którego będzie można polecieć na Kretę, Kos, Rodos i na Riwierę Turecką, a także pojawia się nowe lotnisko w Olsztynie, z którego planowane są wyloty do Tunezji. Najwięcej wylotów Rainbow oferował będzie z Warszawy, Katowic, Gdańska, Wrocławia i Poznania. Większy wybór ofert niż w tym sezonie będzie np. z wylotami z Łodzi – osiem kierunków, w tym: Kreta, Rodos, Zakintos, Bułgaria, Tunezja, Albania, Riwiera Turecka i Turcja Egejska. Rainbow wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, którzy rezerwując wakacje z wyprzedzeniem, oczekują rozwiązań pozwalających na zmianę planów, i oferuje dodatkowe usługi w promocyjnych cenach. Wśród nich ubezpieczenie od kosztów rezygnacji TU Europa od 40 zł/osobę, które pozwala na odzyskanie do 100 proc. poniesionych kosztów związanych z podróżą w przypadku określonych nieprzewidzianych zdarzeń. Kolejny, bardzo ceniony przez klientów benefit to bezpłatne odwołanie rezerwacji bez podania przyczyny w cenie już od 29 zł/osobę, pozwalające odwołać rezerwację bez dodatkowych kosztów nawet do 30 dni przed wyjazdem, a kwota rezerwacji jest przenoszona na voucher do wykorzystania na inną, dowolną imprezę z oferty lato 2024. Pewność niezmiennej ceny natomiast chroni przed wzrostem np. kursów walut czy cen paliwa lotniczego i kosztuje już od 29 zł/osobę. Na koniec zaliczka, która wynosi tylko 15 proc. wartości rezerwacji.


Wydanie: 8/2023, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail