KLM zwiększa liczbę lotów z Polski

W najbliższym sezonie jesienno-zimowym oferta linii z Polski do Amsterdamu wzrośnie o 50 proc. i wyniesie 102 rejsy tygodniowo. Królewskie Holenderskie Linie Lotnicze KLM zapowiedziały, że w nadchodzącym sezonie jesienno-zimowym 2023/2024 zwiększą częstotliwość lotów z/do Polski.

rt 2023 08 995315 826711

Linia zaoferuje więcej połączeń ze wszystkich pięciu polskich miast, w których dziś jest obecna – Warszawy, Gdańska, Krakowa, Poznania i Wrocławia. Łącznie będą to 102 rejsy tygodniowo. Dzięki dodatkowym rotacjom w różnych porach dnia klienci linii skorzystają z dogodniejszych przesiadek w porcie bazowym w Amsterdamie i zyskają dostęp do całej globalnej siatki KLM, która obecnie obejmuje 165 kierunków na całym świecie. Całkowita liczba lotów KLM z Polski wyniesie 102 połączenia tygodniowo, co oznacza 50-procentowy wzrost oferty. Przewoźnik zaplanował największą ekspansję w Gdańsku, dodając aż dwa rejsy dziennie. Łącznie z/do Gdańska na pokładzie KLM do Amsterdamu będzie można polecieć 28 razy tygodniowo, tyle samo co z/do Warszawy. O 100 proc. zwiększy się oferta z/do Wrocławia – z siedmiu do 14 lotów tygodniowo. Ponadto w rozkładzie znalazło się 26 lotów tygodniowo z/do Krakowa oraz sześć rejsów tygodniowo z/do Poznania


Wydanie: 8/2023, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail