Event marketing i trudne czasy

Jak wygląda sytuacja w branży event marketingu? Okazuje się, że jak na burzliwe czasy całkiem dobrze. Do tego specjaliści patrzą w przyszłość z optymizmem, choć pewne zmiany w preferencjach klientów są już widoczne – m.in. to wynika z raportu „Event marketing 2022/2023. Wyzwania przemysłu spotkań i wydarzeń w niepewnych czasach”.

Platforma MeetingPlanner.pl przeprowadziła wraz partnerami badanie mające pokazać, jak ten sektor działa w niepewnych czasach i jak optymalnie z tego narzędzia korzystać. Na podstawie wyników badania przeprowadzonego wśród docelowych klientów (reprezentujących korporacje, małe i średnie przedsiębiorstwa, instytucje i stowarzyszenia) powstał raport, który prezentuje, jak różnej wielkości firmy z różnych branż obecne na polskim rynku podchodzą do event marketingu, w jaki sposób może on wspierać marki w obecnych czasach oraz jakie cele biznesowe, jakimi metodami pomaga skutecznie realizować. Okazuje się, że w ogólnej perspektywie kondycja event marketingu, pomimo funkcjonowania w zmiennych, niepewnych warunkach kryzysowych od ponad trzech lat, jest silna, a – biorąc pod uwagę plany firm – w 2023 r. powinna być dobra. DROGI, ALE SKUTECZNY Jak wynika z przeprowadzonego badania, event marketing choć niewątpliwie drogi i mający ograniczony zasięg, jest oceniany jako bardzo skuteczne narzędzie.

W rankingu narzędzi komunikacji...ZBIGNIEW ADAMÓW-BIELKOWICZ

Wydanie: 8/2023, RAPORT
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail