Julinek Park z Super Certyfikatem Najlepszego Produktu Turystycznego na Mazowszu

Położony w Lesznie k. Warszawy Julinek Park otrzymał specjalne wyróżnienie i będzie reprezentował województwo mazowieckie w ogólnopolskim konkursie Polskiej Organizacji Turystycznej w dwóch kategoriach: Certyfikat POT i Certyfikat Internautów. Najlepszy Produkt Turystyczny to konkurs, którego celem jest promocja najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla turystów wydarzeń, miejsc, obiektów czy szlaków.

rt 2023 10 477831 507610

W tym roku MROT po raz pierwszy przyznał Super Certyfikat – nagrodę dla produktów turystycznych, które zostały wyróżnione w poprzednich edycjach konkursu. – Cieszymy się, że Julinek Park został uhonorowany Super Certyfikatem MROT. To dla nas ogromne wyróżnienie i powód do dumy. Naszą misją jest zapewnienie jakościowej rozrywki i aktywnego wypoczynku dla całych rodzin, a nagroda jest potwierdzeniem, że jesteśmy na właściwej drodze. Odkąd po raz pierwszy otrzymaliśmy wyróżnienie w 2017 r., nieustannie stawiamy na rozwój, rozszerzanie oferty oraz rozwijanie zakresu naszej działalności, aby odpowiadać oczekiwaniom gości, zapewnić im jeszcze lepsze doświadczenia i być wyjątkowym miejscem na mapie regionu – mówi Marta Klamar, dyrektor zarządzająca Julinek Park. Istotnym kryterium przyznania Super Certyfikatu MROT jest wzbogacanie oferty o nowe usługi oraz znaczące rozwijanie działalności produktu turystycznego.

Od 2017 r., gdy Julinek Park po raz pierwszy zdobył Certyfikat MROT, atrakcje parku powiększyły się m.in. o ściankę wspinaczkową, wesołe miasteczko czy strefę wodną, będącą jedynym miejscem tego typu w okolicy. W tym okresie, po gruntownej rewitalizacji, do użytku została oddana duża arena, która obecnie pełni funkcje kulturalne i eventowe. W ostatnich latach oferta Julinka objęła także organizację imprez oraz konferencji. Przestrzeń składająca się z dwóch aren, a także strefy na świeżym powietrzu oraz pełne zaplecze gastronomiczne i techniczne pozwalają na organizację wszelkiego rodzaju wydarzeń okolicznościowych i biznesowych – od pikników firmowych i konferencji, przez kongresy, po uroczyste bale i bankiety. Zmodernizowane zadaszone obiekty mogą być zaadaptowane pod spersonalizowane aranżacje eventowe. Do dyspozycji klientów są również różnorodne sale konferencyjne, które pomieszczą zarówno niewielkie, jak i większe grupy – aż do 300 uczestników.


Wydanie: 10/2023, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail