Sofitel Warsaw Victoria dwie nagrody w branżowych konkursach

Warszawski hotel otrzymał wyróżnienia w konkursach: World Travel Awards 2023 i Luxe Global Awards 2023. 29 września w hotelu Sheraton Batumi w Gruzji odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród dla najlepszych marek i obiektów branży turystycznej w Europie, organizowana przez World Travel Awards.

rt 2023 10 689077 363353

Wśród nagrodzonych znalazł się apartament prezydencki legendarnego hotelu Sofitel Warsaw Victoria (Poland’s Leading Hotel Suite). Ponadto hotel otrzymał statuetkę w kategorii Poland’s Leading City Hotel. Zwycięski apartament prezydencki to połączenie współczesnej elegancji z komfortem wypoczynku i pracy. Mieści się na najwyższym, siódmym piętrze i jest luksusową rezydencją z wyjątkowymi udogodnieniami, technologią oraz pięknym widokiem na pl. Piłsudskiego. Zaprojektowany przez francuskiego architekta wnętrz Didiera Gomeza (znany z takich projektów jak prywatna rezydencja Harrisona Forda, siedziby główne Kenzo oraz Christiana Diora) apartament składa się z holu recepcyjnego, przestronnego salonu (48 m kw.) z biokominkiem, aneksu kuchennego oraz garderoby (7,5 m kw.). Elegancka sypialnia (18 m kw.) z cudownie miękkim łóżkiem Sofitel MyBed oraz marmurowa łazienka z jacuzzi i sauną zapewniają chwile przyjemności i intymności. Kolejna nagroda trafiła do Sofitel Warsaw Victoria w konkursie Luxe Global Awards, którego laureatem hotel został po raz drugi. Na gali odbywającej się 30 września w Bangkoku ogłoszono zwycięskie kategorie: Best Luxury Hotel & Conference Centre Globally, Best Luxury Banquet/ Event Hotel Globally. Bardzo ważną personalną nagrodę otrzymał Michał Trzeciak jako najlepszy dyrektor operacyjny w Polsce (Best Operations Manager in Poland). Michał Trzeciak dołączył do zespołu Sofitel Warsaw Victoria w kwietniu 2021 r. Karierę zawodową rozpoczął w 2009 r. w hotelu Mercure Warszawa Grand, gdzie pełnił funkcje m.in. kierownika ds. relacji z gośćmi, a później kierownika recepcji. W 2014 r. przerwał karierę hotelarską na rzecz zdobywania doświadczenia w branży lotniczej. Do branży powrócił w 2017 r. w roli starszego specjalisty ds. audytu wewnętrznego w Accor Services Poland.


Wydanie: 10/2023, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail