TT Warsaw i Festiwal Podróżników

Zbliża się jedno z największych i najciekawszych wydarzeń dotyczących branży turystycznej i podróżowania. TT Warsaw to nie tylko targi biznesowe, ale również Festiwal Podróżników, który od wielu lat integruje miłośników eskapad. Poznaj oferty najlepszych biur podróży, agencji turystycznych czy linii lotniczych i znajdź inspiracje do kolejnych podróży. Zapraszamy do Ptak Warsaw Expo 23-25 listopada.

rt 2023 10 99866 398266

TT Warsaw to renomowane wydarzenie branży turystycznej w Polsce i Europie. W nadarzyńskim centrum odbędzie się jego 29. edycja. To najlepszy dowód na to, jak wysoką jakością i prestiżem od lat cieszy się ten event i jak bardzo odpowiada na wciąż rozwijające się potrzeby branży. Lokalizacja TT Warsaw w obiektach Ptak Warsaw Expo to ułatwienie dostępu do spotkań z najważniejszymi przedstawicielami sektora nie tylko z kraju, ale również z całego świata. To wydarzenie międzynarodowe, którego poprzednia odsłona zgromadziła ponad 22 tys. odwiedzających. Blisko 10 proc. z nich...


Wydanie: 10/2023, TARGI
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail