tam, gdzie nie ma kempingu

Samochód dostosowany do mieszkania kojarzy się z fajnymi, ale raczej nobliwymi wakacjami na kempingu, z pełną infrastrukturą. Ale wcale nie musi tak być. Również ceniący sobie bezdroża i dziką naturę znajdą coś dla siebie.

rt 2024 02 514735 285771

Karawaning niejedno ma oblicze. Zdecydowanie najpopularniejsze są tradycyjne przyczepy kempingowe oraz kampery. W tym ostatnim przypadku są to nie tylko specjalne pojazdy, ale niekiedy odpowiednio zabudowane furgonetki. Również infrastruktura jest zwykle dobrze dostosowana do ich obsługi. I dotyczy to coraz większej grupy krajów. Jednak są tacy, którzy nie chcą spędzać wakacji na kempingu, ale eksplorować rozmaite bardziej czy mniej dostępne rejony. Dla nich doskonałym rozwiązaniem będzie samochód wyprawowy. Jak niemal w każdym przypadku, mamy tu do dyspozycji całą gamę pojazdów – od stosunkowo niewielkich po ciężarówki dostosowane do długich wypraw w odległe rejony. 

rt 2024 02 719019 178071

WYPRAWY W WERSJI LEKKIEJ

Propozycją dla szukających poważniejszych przygód są zabudowy do popularnych pick-upów. Zabudowy te są albo...ANDRZEJ JARCZEWSKI

Wydanie: 1/2024, ŚWIAT BRANŻY
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail