Rekordowe przychody Fliksa

Flix, światowy lider branży travel-tech, ogłosił wyniki za 2023 r. Firma odnotowała spektakularny, 30-procentowy wzrost przychodów i tym samym po raz pierwszy w historii osiągnęła przychody w wysokości 2 mld euro. Z usług dostawcy mobilności skorzystało w Europie 55 mln podróżnych, a na całym świecie aż 81 mln.

rt 2024 02 583273 581325Wzrost przychodów Flixa jest nawet większy niż prognozowane 25 proc. Ponadto firma osiągnęła skorygowany wynik EBITDA w wysokości 104 mln euro, co stanowi wzrost o 97 mln euro w porównaniu z 2022 r. i daje wynik skorygowanej marży EBITDA na poziomie 5,2 proc. – Wysokie roczne wyniki Flixa pokazują, że strategia, którą przez ostatnie 10 lat konsekwentnie realizujemy, jest właściwa – mówi André Schwämmlein, współzałożyciel i CEO Flixa. – Ubiegłoroczne wyniki potwierdzają sukces Flixa jako wiodącej globalnej firmy branży travel-tech. Bazując na naszej technologii, chcemy wzmacniać naszą pozycję jako globalnego pioniera, rozwijając zrównoważone i przystępne cenowo podróże dla wszystkich. 

ZNACZĄCY...OPR. REDAKCJA

Wydanie: 2/2024, TRANSPORT
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail