Pieniądze dla turystyki z KPO zablokowane?

Operatorzy od ponad miesiąca czekają na podpisanie umów, a beneficjenci się niecierpliwią.

rt 2024 02 194605 276530Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości rozstrzygnęła nabór na operatorów regionalnych programów dystrybucji środków wsparcia dla sektora HoReCa. Mimo że od wydarzenia minął już ponad miesiąc, to umowy z operatorami nie zostały nadal podpisane. Dlaczego? Tego nie wie nikt, ale nieoficjalnie mówi się o procedurach odwoławczych, które mają blokować PARP. Sytuacja rodzi poważny chaos, bo przedsiębiorcy chcieliby już korzystać ze środków z KPO, zasypują pytaniami wyłonionych operatorów, a ci muszą ich odsyłać, bo nie mają ani pieniędzy, ani informacji, co dalej z tym projektem.

– Sytuacja jest dla nas bardzo niepokojąca. To pierwsze środki z KPO, które mogłyby szybko i sprawnie trafić do przedsiębiorców z branży turystycznej i gastronomicznej. Obecnie nie wiemy, kiedy to nastąpi, a teraz jest idealny czas, by szybko prowadzić inwestycje jeszcze przed zbliżającym się sezonem turystycznym. To bardzo ważny temat dla...OPR. REDAKCJA

Wydanie: 2/2024, ŚWIAT BRANŻY
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail