Nowe Trendy w Turystyce 2024 zakończone

14. edycja jednej z najważniejszych konferencji branży turystycznej w Polsce już za nami – 12 kwietnia spotkaliśmy się w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku, aby dyskutować o najważniejszych wyzwaniach, ale także szansach, które stoją obecnie przed szeroko rozumianą turystyką. Po raz kolejny to wyjątkowe wydarzenie okazało się organizacyjnym, frekwencyjnym i merytorycznym sukcesem.

rt 2024 04 644010 814126

NTT to najnowsze informacje i trendy ze świata turystyki. Poruszaliśmy się w czterech obszarach: statystyka w turystyce, marketing miejsc, turystyka kulinarna oraz dostępna i zrównoważona. Tematem przewodnim konferencji była turystyka filmowa. Wydarzenie rozpoczęła poranna prasówka, czyli przegląd najważniejszych wiadomości turystycznych, a kilka minut po 10.00 konferencję oficjalnie otworzyła prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz.


– Branża turystyczna to szansa na jeszcze lepszy rozwój, nie tylko dla naszego miasta, dlatego cieszę się, że spotykamy się...


Wydanie: 4/2024, TARGI
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail