Oferta turystyczno-pielgrzymkowa Iraku – konferencja

W Bydgoszczy 23 maja odbyła się międzynarodowa konferencja na rzecz tolerancji i pokoju „Droga dialogu Ludów Księgi”. Organizatorami tego spotkania byli: Polsko-Arabski Klub Społeczno-Gospodarczy, Stowarzyszenie Comunita Regina della Pace, Polsko-Iracka Rada Biznesu i Biuro Turystyczno-Pielgrzymkowe Frater.

rt 2024 05 606132Celem konferencji było m.in. przedstawienie możliwości turystycznych, jakie oferuje Irak. Adam Zieliński z BTP Frater opowiedział o swojej podróży z grupą do tego kraju. Goście odwiedzili najbardziej znane miejsca w Iraku. Widzieli mokradła Ahwar, gdzie miał się znajdować biblijny Eden. Kolejnym punktem było miasto Abrahama – Ur oraz miasto Uruk.

Jak podkreślił Adam Zieliński, mieszkańcy są otwarci i życzliwie nastawieni do przybyszy. Chwalił też świetną kuchnię, opartą na owocach, warzywach i mięsie oraz aromatycznych przyprawach. Kolejne wystąpienie miał Mohammed Beniam –...


Wydanie: 5/2024, TARGI
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail