Piknik nad Odrą 2024

11 oraz 12 maja Festiwal Podróży i Czasu Wolnego Piknik nad Odrą świętował swoje 20. urodziny na Wałach Chrobrego w Szczecinie.

rt 2024 05 992596Podczas dwudniowego festiwalu ponad 70 tys. uczestników zwiedziło popularne Targi Turystyczne Market Tour, które zgromadziły wystawców z całej Polski i z zagranicy. Piknik nad Odrą urozmaiciła także nowa strefa – Discover Pomerania. Nie zabrakło licznych stałych punktów programu, takich jak Wielkie Gotowanie, Jarmark Rozmaitości, Festiwal Smaków Food Trucków, Strefa Browarów Rzemieślniczych, a dla dzieci Ocean Zabawy i wesołe miasteczko. 

TARGI TURYSTYCZNE MARKET TOUR

W strefie Targów Turystycznych Market Tour uczestnicy mieli okazję poznać najpiękniejsze zakątki Polski, a także znaleźć inspiracje do planowania swoich wymarzonych podróży.

rt 2024 05 799235

Na targach obecnych było ponad 100 wystawców prezentujących oferty turystyczne, w tym 15 polskich województw. Nie zabrakło również wystawców z zagranicy, m.in. z Czech, Niemiec, Tunezji, Cypru, a także Kuby i Hiszpanii. Osobne stoisko miała Gran Canaria.

– Piknik nad Odrą w tym roku miał także wyjątkowych gości – po raz pierwszy w historii wydarzenia dołączyli do nas aż dwaj partnerzy. Oprócz regionu partnerskiego – Mazowsza, gościliśmy także kraj...


Wydanie: 5/2024, TARGI
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail