Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Zamknij to okno informacyjne

Reklama | Rynek Turystyczny
facebook


Reklama

Rynek Turystyczny jest najpopularniejszym specjalistycznym miesięcznikiem przeznaczonym dla sektora turystycznego w Polsce.

 

NAJWYŻSZA SPRZEDAŻ W SWOIM SEGMENCIE PRASY

Miesięcznik każdego miesiąca czytany jest przez 5 tys. osób, zaś kontakt z tytułem ma 20 tys. osób związanych z branżą turystyczną*. Pismo czytane jest przez właścicieli, prezesów, dyrektorów i pracowników firm turystycznych, biur podróży, hoteli, przewoźników autokarowych, lotniczych, promowych, producentów autobusów, pracowników organizacji, stowarzyszeń, oraz jednostek samorządu terytorialnego, przedstawicieli turystycznych samorządów branżowych i szkoły o profilu turystyczno-hotelarskim oraz inne firmy i instytucje związane z branża turystyczna.

 

Rynek Turystyczny obejmuje patronatem wszystkie najważniejsze targi turystyczne w Polsce i jest podczas nich aktywnie dystrybuowany. Patronatem obejmujemy m.in: Tour Salon, TT Warsaw, Targi Lato, Ciepły Bałtyk i wiele innych….

 

Rynek Turystyczny to najlepsza możliwość dotarcia do Państwa przyszłych Klientów.

 

Profil pisma i cennik reklam w miesięczniku Rynek Turystyczny

 

Profil pisma i cennik reklam na portalu miesięcznika Rynek Turystyczny

 

Zapraszamy do współpracy

 

Reklama

Kierownik działu: Małgorzata Grenda

reklama@pws-promedia.pl

tel 22 333 88 02; 22 333 88 05

fax 22 333 88 99

 

Anna Januszewska – specjalista ds sprzedaży reklam

tel. +48 22 333 88 06

faks +48 22 333 88 99

e-mail a.januszewska@pws-promedia.pl

 

Mirosława Włodarczyk – specjalista ds sprzedaży reklam

tel. +48 22 333 88 04

faks +48 22 333 88 99

e-mail m.wlodarczyk@pws-promedia.pl

 

* badania zostały przeprowadzone w roku 2010 na ankietach samozwrotnych opracowanych przy współpracy specjalistów z Ośrodka Badań Prasoznawczych Uniwersytetu Jagiellońskiego. N=103 (Czytaj więcej)