Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Zamknij to okno informacyjne

O nas | Rynek Turystyczny
facebook


O nas

RYNEK TURYSTYCZNY – pismo biznesu turystycznego jest branżowym miesięcznikiem (najstarszym w Polsce, ukazującym się już od 1992 roku), w którym znajdziecie Państwo wiedzę niezbędną do prowadzenia firmy turystycznej.

Publikujemy materiały o charakterze poradnikowym,informacyjnym, analitycznym.

Pomagamy w rozwiązywaniu problemów branży, ocenie jej kondycji, tworzeniu bieżącej strategii marketingowej, czy też w budowaniu scenariuszy na przyszłość.

Staramy się osiągać to dzięki umieszczeniu w piśmie tekstów przygotowanych przez najlepszych ekspertów w swojej dziedzinie.

CZYTELNICY RYNKU TURYSTYCZNEGO


 

Wydawcą Rynku Turystycznego są Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o.

 

W portfolio wydawnictwa znajdują się również inne tytuły będące liderami swoich branż:

 

HOTELARZ - najlepszy i najpopularniejszy miesięcznik skierowany do branży hotelarskiej w Polsce. Już od niemal pół wieku dostarcza specjalistycznej wiedzy, inspiruje a także wspiera rynek hotelarski szeregiem działań prośrodowiskowych. Hotelarz od lat cieszy się najwyższym zaufaniem branży hotelarskiej w Polsce, będąc niekwestionowanym liderem sprzedaży w swoim segmencie prasy.

www.e-hotelarz.pl

POLSKI JUBILER – jedyne specjalistyczne pismo branży jubilersko-zegarmistrzowskiej w Polsce. Na rynku ukazuje się od ponad dziesięciu lat i w tym czasie zdołał wypracować pozycję czasopisma fachowego i profesjonalnego, aktywnie wspierającego i promującego działalność polskiej branży złotniczej.

www.polskijubiler.pl/

RESTAURACJA – specjalistyczny dwumiesięcznik skierowany do osób zawodowo związanych z branżą gastronomiczną. Publikuje materiały o charakterze poradnikowym, informacyjnym i analitycznym. Czytelnikami pisma są właściciele i kadra zarządzająca lokali gastronomicznych i sieci a także pracownicy firm produkujących i dystrybuujących produkty i usługi do obiektów HORECA.

www.e-restauracja.com

NOWOCZESNA STACJA PALIW – to specjalistyczny dwumiesięcznik skierowany do kadry zarządzającej i właścicieli stacji paliw.
Pierwsze wydanie ukaże się w marcu 2013 roku.

www.e-stacjapaliw.pl