hotele

7 nagródi Freddie Awards dla programu lojalnościowego Grupy Accor

2020-05-08

30 kwietnia wirtualnie odbyła się 30. ceremonia Freddie Awards. W plebiscycie nagradzane są najlepsze programy lojalnościowe, oceniane w sześciu kategoriach w 3 różnych obszarach geograficznych. W tegorocznej edycji   nowy lifestyle’owy program lojalnościowy ALL – Accor Live Limitless został wyróżniony w siedmiu prestiżowych kategoriach, m.in. jako najlepszy program w Europie i Afryce.

Accor

Konkurs Freddie Awards powstał w 1988 roku i wyróżnia najlepsze inicjatywy w branży lotniczej i hotelarskiej. Nagrody przyznawane są w sześciu kategoriach w trzech regionach świata: obie Ameryki, Europa i Afryka oraz Bliski Wschód, Azja i Oceania. Plebiscyt umożliwia osobom podróżującym ocenę usług oferowanych przez hotele i linie lotnicze. Statuetka stałą się symbolem doskonałości i przyznawana jest wyłącznie firmom wyróżnionym przez osoby, które dużo czasu spędzają w podróży.
Grupa Accor została w konkursie wyróżniona już wiele razy. W tegorocznej edycji program ALL - Accor Live Limitless z dumą otrzymał siedem nagród w najbardziej prestiżowych kategoriach w różnych regionach świata:
- Program hotelarski roku w Europie i Afryce
- Najlepszy program Elite w Europie i Afryce 
- Najlepsza promocja programu lojalnościowego w Europie i Afryce
- Najlepsza obsługa klienta w Europie i Afryce
- Najlepsze możliwości wykorzystania punktów w Europe i Afryce
- Program hotelarski roku w regionie Bliskiego Wschodu, Azji i Oceanii
- „Nagroda 210”  w regionie Ameryki Północnej i Południowej – specjalna nagroda dla najbardziej obiecujących programów, które jeszcze nie są znane wszystkim użytkownikom.
Z końcem 2019 r. Le Club AccorHotels i accorhotels.com połączyły się w ALL (Accor Live Limitless). Dzięki nowemu programowi ALL członkowie mogą cieszyć się dostępem do 30 marek hotelowych, restauracji, barów, klubów, a także bezcennych wrażeń.

Wprowadzenie tego projektu było niezwykle trudnym wyzwaniem dla zespołów na całym świecie, dlatego chcę podziękować i pogratulować wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu ALL podczas ostatniej edycji Freddie Awards! - powiedział Luc Gesvret - Chief Topline and Operations Officer Accor Eastern Europe.


Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail