Traveltech

eSky i Huawei ze wspólną kampanią w Europie

2020-08-19

eSky.pl, lider rynku internetowych biur podróży w krajach CEE, rozpoczął ogólnoeuropejską kampanię ”Twój osobisty asystent w podróżowaniu” z marką Huawei. Kampania ma na celu promocję usług eSky w Huawei  Assistant. W ramach kampanii użytkownicy Huawei, którzy aktywują kartę eSky w AI Tips otrzymają 15 EUR zniżki na dowolny lot.

eSky

Firma eSky.pl oraz Huawei we wspólnej kampanii “Twój osobisty asystent w podróżowaniu” zachęcają użytkowników smartfonów marki do smart travellingu za pomocą Huawei Assistant oraz AI Tips. Dla użytkowników Huawei, którzy aktywują kartę eSky marki przygotowały zniżkę w postaci 15 EUR na dowolny lot zakupiony poprzez aplikację eSky.pl. Kampania realizowana jest w 26. krajach Europy. 

Firma eSky.pl jest dostawcą ofert podróży dla posiadaczy smartfonów Huawei w całej Europie. Dzięki integracji aplikacji eSky z Huawei Assistant, osoby planujące podróż za pomocą AI Tips mogą szybko wyszukać najbardziej atrakcyjne połączenia lotnicze oraz łatwo kupić bilety. Wkrótce poprzez Asystenta Huawei będzie można zarezerwować hotele oraz wynająć samochód na całym świecie. eSky.pl dostarcza kontent aż w 29 różnych językach dla posiadaczy telefonów Huawei.

Smart travelling po pandemii 

Wakacje są czasem odpoczynku i relaksu, na który czekamy przez cały rok. Dla wielu wyjazd za granicę jest jedną z najbardziej ekscytujących chwili w roku, dlatego warto mądrze zaplanować wyjazd, aby pobyt był przyjemny i spokojny. Nasuwa się więc pytanie  jak?  

Z pomocą przychodzi tzw. smart travelling. I nie chodzi tutaj o inteligencję czy skomplikowane wyliczenia gdzie jest taniej polecieć, czy się zatrzymać. Smart travelling to wykorzystywanie internetu do planowania podróży. W 21. wieku jest mnóstwo narzędzi, które znajdą atrakcyjne połączenia lotnicze czy zakwaterowanie za nas. 

Podczas planowania wyjazdu w pierwszej kolejności warto się zastanowić nad kierunkiem wyjazdu. Jeśli jednak nie wiemy, dokąd chcemy się wybrać, to warto skorzystać z interaktywnych map z cenami biletów lotniczych do np. krajów europejskich  jedna z takich dostępna jest w aplikacji eSky w smartfonach Huawei. Sprawdzimy tam loty w okazyjnych cenach i w kilka minut możemy porównać oferty i wybrać najkorzystniejszą dla nas. Rezerwując bilety teraz można wybrać się np. do Mediolanu i Barcelony za 78 zł, na Bari za 116 zł, do Sycylii za 165 zł lub na Majorkę za 178 zł w obie strony. 

Dla zdecydowanych na konkretny kierunek podróży również są narzędzia, które pomogą znaleźć atrakcyjną ofertę w kilka minut. W autorskiej wyszukiwarce eSky można sprawdzić połączenia ponad 950. linii lotniczych, a opcja “Loty w pobliskich datach” pozwoli zaoszczędzić od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych, przesuwając datę wyjazdu o kilka dni. 

To tylko jeden z tajników smart travelling’u, które przydadzą się każdemu przy planowaniu podróży. Organizując podróż przez aplikacje mobilne, możemy w pełni dopasować podróż do naszych oczekiwań, nie stracić wiele czasu i zaoszczędzić, korzystając z okazji cenowych.


Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail