przewoźnicy

Leo Express codziennie na trasie Praga - Kraków

2023-06-01

Leo

 

Leo Express zwiększył liczbę połączeń kolejowych między Pragą a Krakowem o trzy tygodniowo. Z Pragi pociągi będą kursować w czwartki, piątki i niedziele, a z Krakowa w poniedziałki, piątki i soboty.

Od 1 czerwca pociągi zostaną uzupełnione przez  komunikację autobusową, która we wszystkie pozostałe dni będzie kursować na trasie Ostrawa – Katowice – Kraków. 

W Ostrawie będzie można się przesiąść do pociągu do Pragi. Cena biletu autobusowego zaczyna się od 99 koron (około 18 PLN).

W związku z rosnącym zainteresowaniem podróżnych Leo Express zwiększył liczbę połączeń kolejowych także poza weekendem. Pociągi będą kursowały również w czwartki uzupełniając dotychczasowe połączenia kolejowe z Pragi o 15:00 w piątki i niedziele (w Krakowie o 21:47). Z powrotem pociągi odjadą z Krakowa o 6:05 w poniedziałki, piątki i soboty i dotrą do Pragi o 12:31.

Połączenia kolejowe do Polski od 1 czerwca zostaną uzupełnione o połączenia autobusowe. Leo Express będzie teraz jeździł do Polski codziennie. Autobusy będą odjeżdżać z Ostrawy-Svinov do Krakowa w poniedziałki, wtorki, środy i soboty o 18:35. Z powrotem wyruszą we wtorki, środy, czwartki i niedziele o 6:05.

W Ostrawie będzie można się przesiąść do pociągu do Pragi. Klimatyzowane autobusy są  wyposażone w Wi-Fi, posiadają 49 miejsc w klasie Economy. Pasażerowie w ramach poczęstunku otrzymają kawę, herbatę lub wodę.Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail