hotele

Joanna Szpak dołączyła do zespołu Arche Nałęczów – „Sanatorium Milicyjne”

2024-01-30

Pragniemy poinformować o przyjęciu do naszego zespołu Joanny Szpak która będzie pełniła funkcję odpowiedzialną za działania sprzedażowe i marketingowe.

ArcheSzpak2

Joanna Szpak jest związana z hotelarstwem od ponad 10 lat. Zaczynała swoją przygodę z hotelarstwem od pracy w działe recepcji w ODK. Przez kolejne 14 lat związana była z Hotelem Arłamów, gdzie przeszła drogę od recepcji przez dział sprzedaży i marketingu, jak również dział księgowości . Joanna jest absolwentką prawa administracyjnego UMCS w Lublinie oraz ekonomii społecznej w krakowskiej Akademii Ekonomicznej.

„Będę odpowiedzialna za rozwijanie i realizowanie strategii sprzedażowej oraz marketingowej. Moje pozostałe zadania będą obejmować nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z organizatorami eventów, optymalizację procesów sprzedażowych oraz monitorowanie wyników sprzedaży.  Bardzo cieszę się z ponownej możliwości otwarcia obiektu hotelowego, który będzie dysponować dużą bazą noclegową i konferencyjną” – mówi Joanna Szpak, Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu.

„Cieszymy się z powiększenia zespołu o tak kompetentną osobę. Szeroko rozwinięte umiejętności sprzedażowe i marketingowe, znajomość zasad revenue managementu znacznie wzbogacą naszą ofertę i pomogą nam w dotarciu do przyszłych gości i kontrahentów” – mówi Linda Terzić Kierownik Sprzedaży i Marketingu.

„Jesteśmy przekonani, że Joanna Szpak wniesie wiele nowych pomysłów, które pozwolą nam rozwinąć naszą działalność na jeszcze wyższy poziom. Cieszę się że po prawie 10 latach spotykamy się ponownie przy kolejnej wspólnej inwestycji hotelowej, którą będziemy razem otwierać” – mówi Artur Trukawiński Dyrektor Hotelu Arche Nałęczów – „Sanatorium Milicyjne”

Arche Nałęczów – „Sanatorium Milicyjne” to kolejny obiekt w ramach Grupy Arche, którego otwarcie plonowane jest na koniec 2 kwartału 2024.   Obiekt będzie dysponować 308 pokojami, przestrzenią konferencyjną ponad 1000 mkw., restauracją, dwoma barami, częścią spa, wellness, basenem jak również częścią rehabilitacyjną.

 


Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail