trendy

Nowy partner Polhotrep z Brazylii

2024-03-19

1 marca 2024 roku  Polhotrep rozpoczęło współpracę z partnerem DMC  w Brazylii - Rio Love Story.

5

Rio Love Story zajmuje się programami MICE, ale jest  również tour operatorem organizującym również programy  dla grup turystycznych i turystów indywidulanych.

O sobie mówią: "Gwarantujemy zdecydowane zaangażowanie przy realizacji Państwa podróży i jesteśmy znani z indywidualnego podejścia, kochamy to, co robimy oraz zapewniamy wysoką jakość usług"

Trochę o głównych osobach w Rio Love Story:

Tavi Noren – CEO, Tavi jest założycielem Rio Love Story. Wcześniej przez 16 lat pracował dla giganta telekomunikacyjnego Ericsson w 15 krajach, zanim w 2011 roku zdecydował się wrócić do Rio de Janeiro, aby rozpocząć swoją prawdziwą pasję, jaką jest turystyka.

Marcos Xavier – dyrektor MICE. Urodził się i wychował w cudownym mieście Rio de Janeiro, gdzie od ponad 35 lat zajmuje się turystyką. Od 30 lat koncentruje się na szytych na miarę programach MICE w Brazylii, dla małych i dużych firm z całego świata.

Tym samym Rio Love Story dołączyło do programu programu CARE and GIVE: Eventivos (Portugalia), Rigo Malta DMC (Malta), Sassy Events International (Cypr, Grecja), Asian Trails (Tajlandia, Kambodża, Laos, Mjanma, Malezja, Wietnam, Hongkong, Chiny, Indonezja, Singapur), Gulf Dunes (Zjednoczone Emiraty Arabskie, Oman), RebranD Croatia (Chorwacja), Grata DMC (Armenia, Azerbejdżan, Gruzja), Classic Journeys Africa (Kenia, Tanzania), Rio Love Story (Brazylia)


Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail