przewoźnicy

LOT - połączenie z Innsbruckiem

2024-06-24

Stolica Tyrolu w zaledwie 90 minut lotu! Od listopada latamy z Warszawy do Innsbrucka LOTem? Polskie Linie Lotnicze LOT ogłosiły wprowadzenie nowego połączenia lotniczego do stolicy Tyrolu, Innsbrucka.

Innsbruck Altstadt Tirol Werbung Erwin Haiden bikeboard.at Innsbruck

Nowe połączenie będzie wygodną opcją dla miłośników austriackiego świata sportów zimowych! Sezonowe loty z Warszawy będą dostępne od 29 listopada bieżącego roku, aż do marca 2025r. Czas przelotu wyniesie około 1,5 godziny, gwarantując pasażerom widok na zaśnieżone szczyty Alp już z lotniska w Innsbrucku.

Do tej pory podróż do austriackiego Tyrolu wymagała przesiadek. Dzięki nowym połączeniom PLL LOT, narciarze mają będą mogli teraz polecieć bezpośrednio z Warszawy do Innsbrucka, ciesząc się świetnymi warunkami narciarskimi i licznymi atrakcjami turystycznymi.

Innsbruck to miasto studenckie, które wyróżnia się niepowtarzalną atmosferą, przepiękną starówką i kolejką linową, która bezpośrednio zabiera nas z centrum miasta na wyciągi narciarskie. W Tyrolu, po około godzinnej podroży pociągiem z Innsbrucka znajdują się niezliczone ośrodki narciarskie, zarówno w dolinach, jak i na pięciu tyrolskich lodowcach. Szybko i wygodnie dojedziemy do ulubionych tyrolskich ośrodków narciarskich w Zillertal, Hintertux, Ischgl, Kitzbuhel czy Stubai. Dzięki dobrze przemyślanym połączeniom kolejowym i autobusowym podróżowanie jest wygodne, szczególnie dla miłośników sportów zimowych, który mogą skorzystać ze specjalnych miejsc bagażowych na narty i snowboardy. Podróżnicy, którzy posiadają wykupiony Skipass, mogą korzystać z darmowych przejazdów pozostałymi środkami transportu po austriackim Tyrolu.


Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail