Targi

Trwają przygotowania do jesiennej edycji TOUR SALON

2021-06-08

Tegoroczna edycja targów TOUR SALON odbędzie się  w dniach 24-26 września. Termin nie jest przypadkowy – w tym czasie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się także targi kamperów CARAVANS SALON. Tym samym ostatni weekend września w Poznaniu stanie się mekką podróżników.

Tour2

Tegoroczna impreza odbędzie się ponownie pod hasłem "Odkryj smak przygody" które jest kwintesencją planów związanych z jesienną odsłoną tego wydarzenia. TOUR SALON, jak informują organizatorzy, ma zachęcać do odkrywania nie tylko nowych kierunków, ale także nowych pasji i nowych sposobów spędzania wolnego czasu.  Ma stać się dla odwiedzających gości okazją, by zgłębić swoje potrzeby i odnaleźć przyjemności płynącą z aktywnego spędzania czasu. I przede wszystkim ma być przygodą – zabawą, czasem pozytywnych emocji.

- Podczas TOUR SALON chcemy razem z wystawcami i partnerami, zachęcać do aktywnego wypoczynku, koncentrując się mocno na promocji polskich regionów, choć mamy nadzieję, że nie zabraknie też wystawców zza granicy – mamy już pierwsze zapytania. Niewątpliwie, by wesprzeć branżę turystyczną będziemy też podejmować działania, by stymulować ruch turystyczny również poza sezonem wakacyjnym, zwłaszcza z wykorzystaniem bonu turystycznego. – komentuje Dariusz Muślewski, dyrektor grupy produktów odpowiedzialny za TOUR SALON.

 Warto podkreślić, że zespół TOUR SALON cały czas jest w kontakcie z branżą i promuje ciekawe, nie zawsze oczywiste, zakątki w naszym kraju w ramach akcji #PolskaDoPoznania. Regularnie publikowane cieszą się zainteresowaniem i inspirują do aktywnego wypoczynku.

Organizatorzy TOUR SALON, poza ekspozycją, mają w planach przygotowanie ciekawego programu wydarzeń. Szykują się spotkania z podróżnikami, te na głównej scenie targowej, jak i w ramach 9. edycji Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń, a także atrakcje dla najmłodszych odkrywców przygód.

Niewątpliwym atutem jesiennej edycji TOUR SALON będą odbywające się równolegle targi turystyki caravaningowej CARAVANS SALON, podczas których swoją ofertę pokażą czołowi producenci i dystrybutorzy pojazdów turystycznych w Polsce. Taka fuzja na pewno będzie atrakcyjna dla zwiedzających i być może sprawi, że zdecydują się na nową formę turystyki, która w ostatnich miesiącach niezwykle zyskała na popularności.

TOUR SALON 2021 w jesiennej odsłonie niewątpliwie ma ogromny potencjał, by rozwijać turystykę, nie tylko wakacyjną, ale także tą weekendową, odbywającą się ”poza sezonem”. Wsparciem w tym procesie ma być nie tylko ekspozycja, ale także inne formy współpracy, które oferuje Grupa MTP i które pozwolą na aktywną promocję ciekawych miejsc  i interakcję z szerokim gronem miłośników podróży.


Aktualności

To też może Cię zainteresować







W najnowszym wydaniu
 




Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.



Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail