Targi

Wiosenny Roadshow ASISTE

2023-03-10

Na wiosennym Roadshow ASISTE w Szczecinie, Poznaniu i Warszawie zaprezentują się luksusowe sieci hotelowe, bliskowschodnia destynacja oraz azjatyckie DMC.

ASISTE2w

Wiosenny roadshow rozpocznie się 20 marca w Szczecinie a w kolejnych dniach partnerzy odwiedzą Poznań (21.03) i Warszawę (22.03). Spotkania każdorazowo rozpoczynają się o godz.18:30. Nowości w swoich obiektach w Dominikanie i Meksyku przedstawi sieć Princess Hotels & Resorts. Podobnie znana już polskim biurom, rodzinna sieć hoteli VIVA Hotels z Majorki ogłosi kolejne nowinki a także pokaże ulepszoną infrastrukturę w swoich obiektach. Saudi Silk Road przedstawi programy dostępne dla polskich touroperatorów w Arabii Saudyjskiej, zupełnie nowym kierunku, który zaskakuje i zachwyca. DMC z Wietnamu Viet One zaprezentuje najciekawsze propozycje w tej destynacji, która zyskuje coraz większą popularność wśród polskich turystów. Partnerzy przygotowali atrakcyjne nagrody w postaci voucherów. Podczas wydarzenia odbędą się mini targi, prezentacje oferty, wspólna kolacja z winem i losowanie.

Cykl spotkań organizowany trzy razy w roku przez ASISTE Travel trade marketing & events umożliwia partnerom z egzotycznych kierunków prezentacje oferty wśród polskich touroperatorów, biur agencyjnych i agencji MICE. Kolejna edycja spotkań odbędzie się we wrześniu i w październiku. Spotkania dla przedstawicieli branży są bezpłatne a rejestracji można dokonać na stronie https://asiste.pl/rejestracja-roadshow-2022/


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail